Telenovella rajongók fóruma
   Üdvözlünk! Ez a fórum azoknak szól, akik szeretik a telenovellákat. Örülünk az új híreknek, képeknek, videóknak, de csak a témával kapcsolatban.
    Regisztráció GyIK  •  Keresés  •  Belépés     
Pontos idő: szer. ápr. 23, 2014 10:27 am

Contact Us | Időzóna: UTC [ nyi ]

Welcome
Üdvözlünk a Telenovella rajongók fórumán

Ha szeretnél fórumtag lenni, regisztrálj. A regisztrációt követően, pár óra elteltével kapni fogsz egy e-mailt, és onnantól aktív felhasználóló leszel. Csak az maradhat fórumtag, aki legalább 1 hozzászólást ír valamelyik fórumba. Regisztrálj most!

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 86 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: PASIÓN DE GAVILANES - A szenvedélyek lángjai
Olvastlan hozzászólásElküldve: kedd jan. 22, 2013 4:02 pm 
Site Admin

Február 8-tól :)
http://televisa.freeblog.hu/archives/20 ... _az_M1-en/

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: PASIÓN DE GAVILANES - A szenvedélyek lángjai
Olvastlan hozzászólásElküldve: kedd jan. 22, 2013 6:25 pm 

A sorozat letölthető lesz a fórumomról.
http://telenovellaletoltesek.forumer.co ... 16475.html
Csak regisztráltak részére.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: vas. jan. 27, 2013 9:42 am 

Én nem látom a PORT.hu-n

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: vas. jan. 27, 2013 10:27 am 

szeva314 írta:
Én nem látom a PORT.hu-n

talan mert nem 8 ikan hanem 11 iken kezdodik :D :D

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: vas. jan. 27, 2013 3:00 pm 

köszönöm a választ

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: vas. feb. 03, 2013 9:12 pm 
Site Admin

Kép

Kép

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: vas. feb. 03, 2013 9:51 pm 

Itt a sorozat szinopszisa a wikiről! (fordítva angolról magyarra) (hibák mindig előfordulhatnak, de remélem nincs vagy alig van)

A történet középpontjában a 3 Reyes testvér áll: Juan, Oscar és Franco. A jómódú rancstulajdonos, Bernardo Elizondo viszonyt folytat a kishúgukkal, Libiával. Libia szerelmes lesz belé, terhes lesz tőle, de mikor az öreg gazda meghal, a lány öngyilkos lesz. A Reyes testvérek az ElizondóÉKAT okolják a húguk halála miatt, és bosszút esküdnek ellenük, ezért mint munkások helyezkednek el a birtokon. A 3 Reyes testvér azonban váratlanul szerelembe esik a 3 lánytestvérrel, Normaval, Jimenaval, és Saritaval.

Juan Reyes a legidősebb testvér. Magas, erős férfi, hosszú, vállig érő hajjal. Védelmezi a testvéreit, különösen Libiat. Általában csendes és nyugodt, de ha provokálják akkor lobbanékony és erőszakos. Nagyon mélyen érinti a húga halála, hiszen imádta. Kész revansot venni Libia haláláért, s ugyanazt akarja tenni, amit Bernardo is tett Libiaval. Amikor találkozik Normával, meglepődik a szépségén és vonzalmat érez iránta. Normának hosszú világos haja van és rendkívüli szép arca. Normát kényszerítették, hogy hozzámenjen egy meglehetősen durva és erőszakos emberhez, Fernando Escandónhoz, hogy megmenekítsék a családi szégyentől. Évekkel ezelőtt 3 betolakodó a birtokon megerőszakolta, ami olyannyira megrázta, hogy nem engedett senkit sem hozzáérni, beleértve a férjet is. De miután találkozik Juannal a félelmei elmúlnak és szerelembe esik vele.

Oscar Reyes a középső fivér. Jóképű, jó testfelépítésű, és gyönyörű a mosolya. Viszont tud arrogáns, durva és kapzsi is lenni. De tud kedves is lenni, jó szíve van és hihetetlenül okos. ////Néha azon mesterkedik, hogy úgy jusson pénzhez, hogy a fiatalabb öccsével idősebb, vagyonos nőket csábíttat el (????) - de ez nem tuti/// Jimena Elizondo egy gyönyörű lány, aki a lehető legteljesebben akarja éli az életet, s rögtön megszereti a Reyes testvéreket. Szerelmes lesz Oscarba, bár néha tagadja ezt, de nagyon boldog lesz, amikor Oscar feleségül kéri. Először a fiút csak a lány pénze érdekli, de be kell látni, van a lányban valami magával ragadó. Az idő múlásával Oscar ráébred, hogy ő sokkal jobban szereti a lányt, mint azt gondolta, hiszen nem ezek voltak az eredeti szándékai. Meg kell tanulnia, hogy a szerelem sokkal fontosabb, mint a pénz.

Franco Reyes a legfiatalabb testvér. Szőke haj, kék szem, ártatlan pofi. Gyakran manipulálják az emberek kihasználva a kedvességét. Nyugodtabb vérmérsékletű, mint a testvérei. Szerelembe esik Rosario Montesszel, egy bárban dolgozó táncosnővel, aki azonban csúnyán megalázza. Amikor Rosario hozzámegy a bár tulajdonosához, a fiú élete összeomlik. Elvesz egy gazdag, öreg hölgyet, aki a fiú megszállottja. A nő viszont meghal az esküvőjük napján, a vagyonát pedig Francora hagyja. Sarita egy komoly, kissé merev lány, akinek a szeme előtt az lebeg, hogy méltón gondját viselje a családi rancsnak. Habár ő is gyönyörű, inkább van a lovak társaságában, mint a férfiakkal. Szerelemes lesz Francoba a sok incidens ellenére, de úgy tesz, mintha utálná a fiút. Később azonban már nem tud megálljt parancsolni az érzéseinek.

Libia Reyes egy gyönyörű 17 éves fiatal lány, a legfiatalabb Reyes. Csendes, aranyos, jobbára ártatlan és imádja a bátyjait, habár már néha zavaró, amennyire védeni próbálják. Egy szegény kerületben él szerény módon. Nem szokott szórakozni járni, s még nem is volt barátja a testvérei túlzott védelme miatt. Amikor találkozik Bernardoval, a nagy korkülönbség ellenére beleszeret. Bernardo azt hazudja neki, hogy egyedülálló, és a húgával valamint a 3 unokahúgával él együtt. De Bernardo is tényleg szereti Libiat. A Reyes fivérek dühbe gurulnak, amikor tudomást szereznek a kapcsolatról. Különösen az zavarja őket, hogy Bernardo jóval idősebb tőlük is. De mikor kiderül Libia terhessége, engedélyezik a házasságot. Bernardo azonban meghal egy balesetben, Libia pedig összetörik és haragot érez a kiderült hazugságai miatt. Egy kíváncsi bolttulajdonos ösztönzése nyomán és a fia végett felkeresi az özvegy Gabrielat. Gabriela azonban megalázza: r*bancnak és haszonlesőnek nevezi mindenki előtt. Nagy sírás közepette a lány elmegy onnét. Libia úgy dönt eldobja magától az életét és egy hídról egy tóba veti magát. A testvérek megesküsznek kishúguk sírjánál, hogy ezt nem hagyják annyiban. Később a Reyes testvérek találkoznak egy fiatal lánnyal, Ruth Uribevel, aki a megszólalásig hasonlít Libiara. Reyeséket meglepi a hasonlóság, s majd úgy tekintenek rá, mint fogadott kishúgukra. Később kiderül, hogy Ruth Reyeséknek az unokatestvére, ez magyarázza a Libia és Ruth közötti hasonlóságot.

/Szerintem a lentebbiek, már a sorozat 2. felében lesznek/

A történetben váratlan fordulatként jelentkezik, hogy az özvegy Gabriela újraházasodik, s senki sem sejti, hogy a férj nem más, mint a régi veje, Fernando. Elidegeníti Gabrielat a családjától, átveszi az irányítást a birtok felett. A pénzt pedig szerencsejátékokra és dorbézolásra költi. Gabriela azonban nem akarja meglátni az igazat, de hamarosan komoly veszéllyel leli szemben magát. Így a Reyes fivéreknek kell megtenni a szükséges lépéseket

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: hétf. feb. 11, 2013 8:31 pm 
Site Admin

Mario-nak nagyon nem tetszik a hangja :(

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szer. feb. 13, 2013 5:55 pm 

Idézet:
Mario-nak nagyon nem tetszik a hangja :(

Nekem meg Zöld Csaba hangja illik hozzá! :)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szer. feb. 13, 2013 7:07 pm 

Mario hangja nem rossz de Paola Reynek nem Molnár Ilonát adtam volna

Juan Gil Navarro Hungary

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szer. feb. 13, 2013 7:16 pm 

Zsuzsy93 írta:

Na vele én se vagyok kibékülve! :)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szer. feb. 13, 2013 7:33 pm 

suxel írta:
Zsuzsy93 írta:

én Németh Borbálát tudtam volna elképzelni neki vagy azt aki a ZR-en volt a hangja

Juan Gil Navarro Hungary

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szer. feb. 13, 2013 8:37 pm 

Zsuzsy93 írta:
suxel írta:
Zsuzsy93 írta:

én Németh Borbálát tudtam volna elképzelni neki vagy azt aki a ZR-en volt a hangja

Hát én nem is tudom, ki lett volna a jó. F. Nagy Erika tetszik az egyiknek a háromból. Mezei Kittynél is lett volna szerintem jobb, akár Ruttkay Laura is, aki Az árulóban volt Danna Garcianak. Mint szinkronszínésznőt szeretem, de mivel Norma a legidősebb, én valami érettebb hangot adtam volna neki.

Ahhoz képest, amilyen Anti-Cimarro-fan vagyok, hellyel-közzel megnéztem a három részt eddig. Borzasztó kíváncsi voltam a nagy sikerének a titkára. Nem mondom, hogy tetszik, de annyira nem is rossz. Háttérzajnak elviselem a novellát, Kristina Lilley karaktere meg tetszik alias Gabriela. Nem tudok mit tenni, csípem a negatív karaktereket. :)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: csüt. feb. 14, 2013 5:57 pm 

igen a 3 lány közül F.Nagy Erikát találták el legjobban de a fiúknál mindegyik jó
nekem tetszik :) nagyon bírom az öregembert mert kimondja amit gondol, Jorge Caot meg se ismertem így az elején

Juan Gil Navarro Hungary

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: csüt. feb. 14, 2013 8:42 pm 

Zsuzsy93 írta:
igen a 3 lány közül F.Nagy Erikát találták el legjobban de a fiúknál mindegyik jó
nekem tetszik :) nagyon bírom az öregembert mert kimondja amit gondol, Jorge Caot meg se ismertem így az elején

Jorge Caot ne is mondd!! Csak lestem... :o :o :o Pedig 1-1,5 év van a La Venganza és a Pasion de Gavilanes között, és így megmásítani. :shock: :shock:

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: csüt. feb. 14, 2013 8:48 pm 
Site Admin

Jorge Cao szerintem csúcs, szeretem, annyira jól játszik, ezer arca van...kitűnő színész.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: csüt. feb. 14, 2013 9:00 pm 

szegény nagypapit ma sajnáltam mert majdnem elkerült otthonról :( ő a ház lelke nekem ez a karakter nagyon szimpatikus :) én a szerelempiacban láttam legelőször és tényleg jó színész :)

Juan Gil Navarro Hungary

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: csüt. feb. 14, 2013 9:04 pm 

Zsuzsy93 írta:
szegény nagypapit ma sajnáltam mert majdnem elkerült otthonról :( ő a ház lelke nekem ez a karakter nagyon szimpatikus :) én a szerelempiacban láttam legelőször és tényleg jó színész :)

Ma sem láttam teljesen...sőt...mit is jelentsen ez a majdnem elkerült dolog? Gabriela ki akarta hajítani az apját vagy micsoda?

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: csüt. feb. 14, 2013 9:09 pm 
Site Admin

szó szerint egy furgonba akartál gyömöszölni...nagyon küzdött ellene :)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: csüt. feb. 14, 2013 11:44 pm 

Ani00 veszi ezt a sorozatot dunnyus oldalán elérhetö csak az a gond túl nagy a mérete több mint 1 gb . Ani001 rosszabb lett mint Brigi . Dunnyus és Brigi a legjobb feltöltö . Ani001 sorozatai mostmár nemcsak reklámvillogásosak hanm több mint 1 gb hát én Ani001 töl nemtöltök semmit !!!

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: pén. feb. 15, 2013 12:05 am 
Site Admin

Kép

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: pén. feb. 15, 2013 4:39 pm 

suxel írta:
Zsuzsy93 írta:

Ma sem láttam teljesen...sőt...mit is jelentsen ez a majdnem elkerült dolog? Gabriela ki akarta hajítani az apját vagy micsoda?

igen egy öregek otthonába akarta elvitetni de a lányok, főleg Norma nem hagyták

Juan Gil Navarro Hungary

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: pén. feb. 15, 2013 7:15 pm 

ZITA19 írta:
Ani00 veszi ezt a sorozatot dunnyus oldalán elérhetö csak az a gond túl nagy a mérete több mint 1 gb . Ani001 rosszabb lett mint Brigi . Dunnyus és Brigi a legjobb feltöltö . Ani001 sorozatai mostmár nemcsak reklámvillogásosak hanm több mint 1 gb hát én Ani001 töl nemtöltök semmit !!!

Kedves Zita!
Semmit nem kötelező letölteni, de látatlanban kérlek ne kritizáld a videókat. A általam jelenleg töltött két sorozatban (A szenvedélyek lángjai, Az utolsó év) sehol nem fogsz reklám villanást találni, szerkesztve és konvertálva is más programokkal van, mint a régiek. A méret pedig az epizód hosszától függően változik, az 1-2. rész 56-57 perces volt, a 3. már csak 43 perces.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: pén. feb. 15, 2013 9:18 pm 

Ani001 írta:
ZITA19 írta:

Kedves Zita!
Semmit nem kötelező letölteni, de látatlanban kérlek ne kritizáld a videókat. A általam jelenleg töltött két sorozatban (A szenvedélyek lángjai, Az utolsó év) sehol nem fogsz reklám villanást találni, szerkesztve és konvertálva is más programokkal van, mint a régiek. A méret pedig az epizód hosszától függően változik, az 1-2. rész 56-57 perces volt, a 3. már csak 43 perces.

Ez a Zita olyan pofátlan, hogy ilyen nincs... Köszönöm Ani Az utolsó évet :-)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szomb. feb. 16, 2013 9:28 pm 

Remélem, hogy normálisan leadja az MTV és nem úgy, mint 2003-2004-ben a Kachorra-t. Összesen 5 időpontban volt. Most még annyira nem is zavarna az időpont változás, mert időbeállítással tudok felvenni, de akkor mindig figyelni kellett a felvételt.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: kedd feb. 19, 2013 6:50 pm 

Lehet, egyedül maradok a véleményemmel, de nekem ez a sorozat eléggé unalmas eddig. Már több, mint 1 hete megy, és még mindig nem értünk a "sinopsisban" leírtak végére, túl hosszú a felvezető szakasz és finoman szólva sem eseménydús.
Ráadásul a szövegkönyv is tartalmaz ótvaros nagy hülyeségeket, ma felröhögtem: a két tesó győzködi Juant, hogy lécci lécci ne gyilkolászd meg a naccsasszonyt, d*gjuk meg inkább a csajokat aztán lépjünk le, erre Juan de Dios San Roman Montes de Oca 21. századi reinkarnációja (nevezzük az egyszerűség kedvéért Tarzannak), kifakadt:
"Én nem vagyok olyan okos, mint te Oscar, és nem is vagyok olyan gyáva, mint Franco. Én... én egy ÁÁLLLAAAT vagyok!" - Mintha eddig nem vette volna észre a kedves néző, hogy a legidősebb tesó valahol a paleolit ember szintjén lévő őstulok, akinek tényleg csak a bunkósbot hiányzik a kezéből, most már megkaptuk ezt a pofánkba, kemény, teátrális előadásban.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szer. feb. 20, 2013 12:10 am 

Idézet:
Lehet, egyedül maradok a véleményemmel, de nekem ez a sorozat eléggé unalmas eddig.

Nem maradsz egyedül, itt vagyok én is. Szerintem a probléma, hogy kevés szereplő van, és ha kevés van jobban kellene pörgetni az eseményeket, mert ez így böhöm lassúnak hat, pedig már a fiúk lenn vannak a birtokon. Észrevettem, hogy az adott részt a műsorújságok letudják kb. 5 mondatban, ahogy szokták, de itt tényleg nem történik sokkal több minden. Max. 2 mondatot lehetne még hozzáfűzni. :S

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szer. feb. 20, 2013 12:13 am 
Site Admin

én is pörgősebbet vártam, tényleg semmi sem történik...áh pedig már kezdem megszokni Mario hangját...főleg ha átpörgetem :)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szer. feb. 20, 2013 1:18 pm 

suxel írta:
Idézet:
Lehet, egyedül maradok a véleményemmel, de nekem ez a sorozat eléggé unalmas eddig.

Szerintem a probléma, hogy kevés szereplő van, és ha kevés van jobban kellene pörgetni az eseményeket, aho :S

Volt már itthon kevés szereplős sorozat, ráadásul az is Telemundos volt. A sivatag szerelmesei, de az nagyon minőségi volt, rendkívül pörgős sztorival, ugyanilyen vidéki hangulattal, ráadásul talán még idősebb is, mint ez. De megnézném újra...

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szer. feb. 20, 2013 1:59 pm 

Gaskó írta:
suxel írta:
Idézet:

Szerintem a probléma, hogy kevés szereplő van, és ha kevés van jobban kellene pörgetni az eseményeket, aho :S

Volt már itthon kevés szereplős sorozat, ráadásul az is Telemundos volt. A sivatag szerelmesei, de az nagyon minőségi volt, rendkívül pörgős sztorival, ugyanilyen vidéki hangulattal, ráadásul talán még idősebb is, mint ez. De megnézném újra...

Igen, az 2001-es sorozat volt talán. :) Sajnos abból nem sokat láttam, de az tetszett, amit elkaptam... nagyon suli időpontban volt még. :( Az első sorozat volt, amiben Catherine Siachoque itthon megmutatta a gonosz énjét, szerintem akkor senki sem gondolta, hogy azt a színésznőt később még nagyon, de nagyon fogják szeretni. :)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szer. feb. 20, 2013 3:26 pm 
Site Admin

Remélem idővel ez is beindul...ha nem akkor nem értem, miért volt mindenki elájulva tőle...

válaszoltam az ADD topicba :)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szer. feb. 20, 2013 7:58 pm 

Szerintem a fiúk külseje miatt nézték sokan. :D Ezért még én is maradok,elnézegetem őket. A lányokon nem kéne bosszút állni, mert ők nem tehetnek Libia haláláról. Gabrielát is meglehet érteni, odament hozzá a férje szeretője pénzt kérni stb. érthető, hogy az elején így reagált főleg, hogy nem egy angyal ez a nő de nem is gonosz, inkább csak egy boszorka. Na mind1 hátha alakul még a dolog. Azt várom, hogy beleszeressenek egymásba a párok.

Juan Gil Navarro Hungary

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szomb. feb. 23, 2013 11:08 pm 

Igaz lassan halad,de leköti az embert. Van 1 hangulata, nekem tetszik. Mario alakítása itt tetszik a legjobban. Számomra külön öröm venezuelai színészeket újra látni.

Gabriela elviselhetetlen, utálom.
A Fuego-t régen néztem de az nem tetszett. Egy a baj mind a két sorozattal nagyon hosszú!

Vajon meddig építik azt a házat?
Líbia haláláért ha valakit lehet okolni az öreg és a szomszédok akik az Elizondo birtokra vitték a lányt.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szomb. feb. 23, 2013 11:33 pm 

Az én sólymaim szárnyra keltek és máshol keresik a szenvedélyek lángjait!

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: vas. feb. 24, 2013 12:15 am 
Na hát nekem egyáltalán nem tetszik ez a sorozat! Dög unalom semmi nem történik benne. Nem tudom egyesek miért vannak oda ettől a sorozattól! Miért istenítik! Ki nem állhatom Mario Cimarrot!Valahogy nekem nem szimpi a pasas! Most nehogy mindenki felháborodjon, ez csak egy vélemény a sajátom!De ahogy itt olvasgattam egy két további régebbi véleményt a sorozatról nem egyedi ez a vélemény!Nem csak én vagyok így ezzel!A sorozat egy nulla kétszer áthúzva!Ha már ilyen témájú sorozatnál tartunk és erről beszélünk a Televisa feldolgozása a Fuego en la Sangre ezerszer jobb azt ha leadnák boldog lennék, hisz évek óta várom már és azt dvdre is írnám sokkal inkább mint ezt! Száz szónak is egy a vége: DÖG UNALOM. NAGY NULLA!NEM VAGYOK RÁ KÍVÁNCSI! :P :oops: :) :D ;) 8-) :lol:

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: vas. feb. 24, 2013 12:20 am 

Tudtommal a Televisa még a neveket is lemásolta, nem hogy a sorozatot. Véleményem szerint az sem lenne jobb, dögunalom mind a kettő szerintem. Főleg, hogy azon még Salvador Mejia is ott hagyta a névjegyét! :S :S

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: vas. feb. 24, 2013 1:20 am 
Site Admin

Azrt én most jót nevettem, ahogy Mario Cimarro "Ősemberünk" épp vasalt, majd megfenyegette a tesóját, ha nem fejezi be ezt a viselkedést, akkor jó kivasalja :lol:

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: vas. feb. 24, 2013 3:25 pm 

Hát a Televisa nem minden másolt le. Ott Norma Sofia és a Eduardo Yanez 1 nagy mamlasz, folyton sír. Míg Mario karaktere egy igazi vad ember, Yanezé elviselhetetlen. Hogy lehet ennyit síni? :D A lány tesó halála is más kép történt...vannak eltérések. Oh az még ettől is hosszabb.

Estrellita: ízlések és pofonok. Nem egy toplistás sorozat, engem most leköt. Valaki Mariot szereti(én nem) valaki William Levyt...és így tovább.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: vas. feb. 24, 2013 4:53 pm 

Ez egy igényesen kivitelezett sorozat. Most már értem miért osztályozták az IMDB-n is 7.5-re ezt a sorozatot. A napokban belenéztem a Fuego en la Sangre-ba is. Nagyon sok eltérés van a 2 sorozat között. Abban a változatban elég hitetlen hogy Fernando tehet minden rosszról. A FELS-ben Fernando ölte meg Libiát, Bernandot és Rosariót is és ő erőszakolta meg Sofiát is. Elég Hitetetlen. Ez sokkal valóságszagúbb.
Ráadásul abban a változatban Adela Noriega elég sokat sír. Ebben a változatban Gabriela nem gonosz, míg a Fuegoban igen. Annak ellenére tetszik a sorozat, hogy Mariót nem kedvelem.
Azért ennél a sorozatnál meglátszik a különbség a Telemundo és a Televisa között. A FELS gagyi míg ez egy jó sorozat.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: vas. feb. 24, 2013 5:35 pm 

Utána néztem már a freeblogon és írták, hogy másolt másolt Mejia, aztán elkezdtek jönni-menni benne az új szereplők, akik az eredetiben nem is voltak. De azért a neveket elég durván átvette.
Nálam a hangulat kevés egy ilyen sorozathoz.
Csatlakozhatom amúgy az előzőekhez, bár én szintén ki nem állhatom Mario Cimarrot, de itt ő zavart a legkevésbé, sőt még itt lehet bírnám is, ha nem egy vadállat lenne, de úgy a novella maga nem tetszik. Talán DVD formában megnézném, de máshogy nem.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: vas. feb. 24, 2013 6:48 pm 

Nekem egyre jobban tetszik. :) Jobban tetszik mint pl. Abismo de pasion, abba nem fogott meg szinte semmi, csak háttérnek megy. Tény, hogy nem a legpörgősebb arra nekem ott a CV, de van benne valami amiért szeretem nézni. Juan egy ősember de pont így jó, majd az ősember szerelmes lesz és az érdekes ahogy felenged. Pénteken is azok a mosolyok Norma és Juan között :oops: Azt hozzátenném, hogy Mario nálam se kedvenc.

Juan Gil Navarro Hungary

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szomb. márc. 02, 2013 9:44 am 

A héten már alig néztem. Lemaradtam valami egetrengető dologról?

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: hétf. márc. 04, 2013 11:09 pm 
Site Admin

Márc.18-től új időpontban lesz a Pasión de gavilanes (A szenvedélyek lángjai) !!!
15:45 (!) M1

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: kedd márc. 05, 2013 9:27 am 
Csatolmány:
27x19iv.jpg

Csatolmány:
68db7f134d_52171809_o2.jpg

Csatolmány:
fondo_pasion_de_gavilanes_7.jpg

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: kedd márc. 05, 2013 9:54 am 
Csatolmány:
fondo_pasion_de_gavilanes_11.jpg

Csatolmány:
fondo_pasion_de_gavilanes_13.jpg

Csatolmány:
gato113.jpg

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: kedd márc. 05, 2013 10:04 am 
Csatolmány:
gato225.jpg

Csatolmány:
nygw3a.jpg

Csatolmány:
Pasion_De_Gavilanes_Volumen_11-Caratula.jpg

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: kedd márc. 05, 2013 10:15 am 
Csatolmány:
Pasion_De_Gavilanes_Volumen_12-Caratula.jpg

Csatolmány:
telenovela-pasion-de-gavilanes-dvd-100-original-resumen_MLV-F-2588848009_042012.jpg

Csatolmány:
wallpapers_pasion_de_gavilames_1024_mario_cimarro.jpg

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: vas. márc. 17, 2013 1:01 pm 
Site Admin

Kicsit lemaradtam ezzel, és most pótoltam...hát elég szívszorító jelenet volt mikor a 3 testvér meglátta Ruth-ot, aki annyira hasonlít a testvérükre.... jó jelenet volt.
Amúgy ezt a rokoni szálat annyira nem értem, hogy lehet az unokatestvérük? valami ilyet olvastam...

Gondolom ez a tákolmány ház, amit építenek úgy fog összedőlni, mint egy kártyavár :)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: vas. márc. 17, 2013 1:35 pm 

Már több, mint 1 hete egy részt se láttam belőle. Nem fogott meg, lassú, körülményes, nincs benne egy szimpatikus karakter sem számomra.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Olvastlan hozzászólásElküldve: szer. márc. 20, 2013 9:50 pm 

Még jobban tetszik mint ezelőtt főleg most, hogy Oscar és Jimena összejöttek :oops: Olyan viccesek,nekem ez a pár lett a kedvencem a 3 közül. Ez a helyi bűnöző Armando is olyan idióta, hogy már fáj. Meg a két unokaöcs :lol: jó nagyon

Juan Gil Navarro Hungary

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 86 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Contact Us | Időzóna: UTC [ nyi ]